• Türkçe
  • English

Avukat Ecem Sunalbursalıoğlu, 2015’te Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Avrupa’nın ve İngiltere’nin en prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford Brookes University’de uluslararası ticaret hukuku alanında yüksek lisansını tamamladı. Mezunumuz Sunalbursalıoğlu’nun, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi hakkındaki görüşleri aşağıdadır.

“Değerli Arkadaşlarım,

Düşlediğim bir hayalin bana neler sunduğundan bahsederek başlayacağım satırlarıma.

Çok uzak değil… 2009 yılı, üniversite tanıtım gezisi sırasında kurmuştum hayallerin en güzelini, yani Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesine gitmeyi.

2011-2015 yılları içerisinde öğrencisi olduğum Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi, kadrosunda yer alan değerli akademisyenler ile şimdilerde güçlü bir hukuk nosyonuna sahip olmamı sağlamış, uluslararası camiadaki büyük saygınlığı ile de Oxford’da bana yüksek lisans eğitiminin kapılarını açmıştır.

Her geçen gün rakiplerimizin artığı şu dönemde, bizleri ayrıcalıklı kılan ve hayallerimiz için imkanları en üst düzeyde tutan Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesine ve desteğiyle öğrencisinin her zaman yanında olan Sayın dekanımız Sultan Üzeltürk’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Hep birlikte, rüzgârın nasıl estiğine bakmaksızın, farkı, kanatları açış şeklimizle yaratmak dileğiyle...

Avukat Ecem Sunalbursalıoğlu”